+370 611 31815 info@westorient.lt facebook

Venecija - karnavalo magija (5 d.)

Data:  2019 02 23 - 27

Kaina: 480 EUR + skrydžio bilietas nuo 100 EUR

4 naktys 3* viešbutyje Venecijoje.

1 diena. Vilnius – Milanas (Bergamas). Skrydis Vilnius – Milanas (Bergamas). Miesto autobusu vykstate į Bergamo traukinių stotį. Traukiniu vykstate į Veneciją. Nakvynė viešbutyje Venecijoje.

2 diena. Venecija.

Pusryčiai.  Šimtametes tradicijas turinti šventė kasmet žavi Venecijos svečius neįtikėtinai gražiais reginiais. Karnavalo kostiumus italų siuvėjai kuria visus metus, o šios fiestos margaspalvės kaukės jau seniai tapusios Venecijos miesto simboliu. Venecija - tai magija. Venecijos karnavalas – daugelio svajonių reginys. Sekant istorijos pėdsakais, pirmą kartą karnavalas buvo surengtas dar ankstyvaisiais viduramžiais. Mokslininkai vis ginčijasi, iš kur atsirado tokia tradicija veidus dengti kaukėmis, tačiau daugelis mano, kad tai kažkaip susiję su to meto griežta hierarchijos sistema.  Ankčiau karnavalas trukdavo net kelis mėnesius, dabar trunka 12 dienų. Žinoma, karnavalo privalomas atributas – kaukė. Jų Venecijoje pilna kiekviename žingsnyje. Kaukės šiandien gaminamos iš odos, popieriaus, porceliano, o jų puošybai naudojami neriniai, plunksnos, įvairūs blizgučiai ir patys spalvingiausi dažai. Arlekinas, klounas, rūmų dama... nuo įvairovės sukasi galva. 11 – 12 val. stebėsite „Angelo skrydį“. Šia įspūdinga tradicija oficialiai skelbiama Venecijos karnavalo pradžia.  Venecijoje dešimtys tūkstančių pakiliai nusiteikusių žmonių, kurių daugelis dėvi kaukes ir istorinius kostiumus, užplūdę Šv. Morkaus aikštę, lauks tos nepamirštamos akimirkos,kad pamatytų „angelo skrydį“, žymintį tradicinio Venecijos karnavalo pradžią. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv.Morkaus aikštė, puošnioji bizantinė *Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvas laikas, kurio metu klaidžiosite siauromis gatvelėmis, jausdami didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, arba plaukiosite gondola Venecijos kanalais ir įsiliesite į Venecijos karnavalo šurmulį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Venecija.

Pusryčiai.  Vykstate į Venecijos *lagūną.  Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai. S.Michelės sala – tai Venecijos kapinės, kuriose amžinojo poilsio atgulė daug žymių ir pasaulyje garsių žmonių. Burano sala – pati spalvingiausia lagūnos sala. Viena iš Burano išskirtinių savybių – tai itin ryškūs spalvoti namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje. Murano sala – stiklo magijos karalystė. Stebėsite kaip gimsta unikalūs stiklo šedevrai, o labiausiai patikusius galėsite ir įsigyti. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Venecija.

Pusryčiai. Tęsite viešnagę šurmuliuojančiose Venecijos gatvelėse: kostiumų auksas, nėrinių įvairovė, kaukių gausa...visa tai ilgam išliks atmintyje. Norintys gali aplankyti ir kitus miesto kvartalus, kuriuose gausu įspūdingų bažnyčių, rūmų ir rezidencijų arba eksponatais turtingus muziejus: *Akademijos galerija – neprilygstamas muziejaus paveikslų rinkinys, apimantis penketą amžių, - tai ištisas Venecijos mokyklos spektras: viduramžių bizantinė, renesansinė, barokinė ir vėlesnių laikų tapyba; *Corrier muziejus – Venecijos istorijos muziejus; *Santa Maria Gloriosa dei Frari bažnyčioje rasite Tiziano darbą ir Antonio Kanovos kūrinius;  ir kt. Norintys traukiniu galės *vykti į meilės miestu vadinamą Veroną. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Venecija –  Vilnius.

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Kelionės kaina 480 EUR + skrydžio bilietas nuo 100 EUR.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transporto bilietai iš/į oro uosto/ą į Bergamą.
 • Traukinio Bergamas – Venecija – Bergamas bilietai.
 • 4 nakvynės, 3* viešbutyje, 2 - 3 vietų kambariuose.
 • 4 pusryčiai.
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžio Vilnius – Milanas (Bergamas) - Vilnius bilietai (nuo 100 EUR su rankiniu 10 kg bagažu, registruotas bagažas už  papildomą mokestį, apie 40 EUR).
 • Už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai (apie 90 eurų).
 • Medicininių išlaidų draudimas, pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, draudimas, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Miesto svečio mokestis (apie 15 eurų).
 • Miesto transporto bilietai.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 100 eurų.

Pastabos:

 • Aviabilietai nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami, pavardės keitimas už papildomą mokestį.
 • Kai kurių lankomų objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Grupės dydis 12 - 14 keliautojų. Vykstant mažesniam keliautojų skaičiui kelionės kaina gali keistis.