+370 611 31815 info@westorient.lt facebook

Banglenčių sportas Maroke

DIDYSIS MAROKIETIŠKAS BANGLENČIŲ NUOTYKIS

8 dienos, 7 naktys

Kaina: nuo 440 eurų.

Vieta: TAMRATAS, MAROKAS

Mes sukursime Jums nepamirštamą vandenyno bangų su banglentėmis nuotykį Maroke!

Parinkome Jums geriausią marokietiškų atostogų variantą – pirmą kartą atsistosite ant banglentės ir sužinosite, ką išgyvena bangomis čiuožiantys žmonės. O jei esate jau įvaldę banglentes, parodysime Jums vietas, kur bangas gaudo profesionalūs banglentininkai.

Jūs gyvensite įspūdingame marokietiškame name. Rytais ant stogo esančioje terasoje pasitiksite saulę darydami fitneso jogą, o vakare toje pačioje terasoje ilsėsitės po kupinos įspūdžių dienos stebėdami, kaip už vandenyno leidžiasi saulė. Kiekvieną dieną valgysite tradicinį, namuose pagamintą maistą.

Registruokitės į kelionę ir gaukite daugiau informacijos el. paštu info@westorient.lt arba paskambinę tel. 8 611 31815 (Vilnius).


Savaitės programa:

1 diena – atvykimas, registracija (nuo 15 val.). Vakarienė.

2 diena – joga, banglenčių sportas + žygis pėsčiomis į Tagazutą. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

3 diena – joga, banglenčių sportas. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

4 diena – joga, banglenčių sportas + ekskursija į Aurirą. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

5 diena – joga,banglenčių sportas + banglenčių sportas. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

6 diena – laisva diena. Pusryčiai, vakarienė.

7 diena – ekskursija į Rojaus slėnį + argano aliejaus kooperatyvas. Pusryčiai, pietūs, vakarienė.

8 diena – oficialus išvykimas (iki 10 val.).

 

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 5 pietūs, 6 vakarienės;
 • fitneso jogos pamokos: 5 užsiėmimai;
 • banglenčių sporto pamokos (visas reikalingas inventorius, 5 pamokos);
 • ekskursija į Rojaus slėnį;
 • žygis pėsčiomis į Aurirą ir Tagazutą;
 • argano aliejau kooperatyvo lankymas;
 • pervežimas į(iš) Agadyrą (-o) oro uostą (-o) arba autobusų stotį (-ies).

Į kainą neįskaičiuota:

 • bilietai į Maroką (atvykimas į(iš) Agadyrą (-o), Marakešą (-o), Kasablankos (-os);
 • kelionė iki Agadyro iš kito miesto ir atgal;
 • papildomos ekskursijos į Agadyrą, Marakešą, Savirą arba Taroundantą;
 • turistinis medicininis draudimas;gėrimai pietų ir vakarienių metu;
 • programoje nepaminėtas maitinimas, suvenyrai.

 

Mūsų banglenčių stovykla idealiai tinka: tiems, kurie nori išbandyti banglentes ir pravėdinti galvą nuo kasdienio streso. Ji puikiai tinka vienišiems žmonėms, poroms, šeimoms su vaikais ir mažoms grupėms. Nėra jokių amžiaus ar lyties apribojimų. Fizinio pasiruošimo, patirties nereikia. Taip pat užtikriname, kad vegetarai ir veganai jausis pas mus puikiai.

Apgyvendinimas: įspūdingas namas Riad Cheburgena Tamraght – vietoje, kur pajausite tradicinio marokietiško svetingumo atmosferą. Namas yra nedideliame Tamrato (Tamraght) kaime, tik 15 km į šiaurę nuo Agadyro.

 

Stovyklų datos:

2018 09 09-16

2018 09 23-30

2018 10 07-14

2018 10 21-28

2018 11 01-08

2018 11 15-22

2018 12 06-13

2018 12 20-27

2018 12 27-01 03

 

Kaina:

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir nuo kambario klasės. Jei norite gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka 145 eurai.

Dėl padidėjusios paklausos prieš Naujuosius metus stovyklos kaina gruodžio mėnesį yra 15 proc. didesnė nei įprastai.

- 440 EUR/asm. gyvenant 8-viečiame mansardiniame kambaryje;

- 490 EUR/asm. gyvenant 6-viečiame kambaryje;

- 490 EUR/asm. gyvenant keturviečiame kambaryje;

- 540 EUR/asm. gyvenant dviviečiame kambaryje;

- 575 EUR/asm. gyvenant Deluxe klasės kambaryje.

 

Apgyvendinimas:

Riad Cheburgena Tamraght https://www.facebook.com/riadcheburgena

Mūsų gyvenamoji vieta ir stovykla yra Tamrate (Tamraght), 15 km į šiaurę nuo Agadyro miesto. Dėl šilto klimato, saulėto oro ir nuolatinių bangų ši vieta laikoma vienu geriausių banglenčių kurortų pasaulyje. Čia turime erdvų ir skoningą riadą – tradicinį marokietišką namą su vidiniu kiemu. Jame yra 8 rakinami kambariai: 2 standartiniai dviviečiai kambariai su 1 dviviete lova, 2 standartiniai dviviečiai kambariai su 2 atskiromis lovomis, 2 deluxe klasės kambariai su 1 dviviete lova, nuosavu balkonu ir vaizdu tiesiai į Atlanto vandenyną, taip pat 2 keturviečiai kambariai (su dviejų aukštų lovomis). Prireikus kiekviename kambaryje galima papildomai pastatyti 1–2 lovas.

Stovyklos kambariuose keičiama patalynė, svečiai gauna švarius rankšluosčius. Kiekviename kambaryje yra dušas ir tualetas, taip pat televizorius, kondicionierius bei vaizdas pro langą (visas arba dalinis) į vandenyną. Duše – šaltas ir karštas vanduo, muilas, dušo želė, šampūnas ir tualetinis popierius. Taip pat visame riade yra belaidis interneto ryšys. Nuo ant riado stogo esančios erdvios terasos atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į marokiečių kaimą ir Atlanto vandenyną – čia įrengtos poilsio ir rūkymo zonos. Nuo namo iki vandenyno tik 650 m.

Standartinis dvivietis kambarys (1 dvivietė lova)

1 standartinė dvivietė lova (140 х 190 cm); dalinis vaizdas į vandenyną; tualetas ir dušas; spinta, kondicionierius, televizorius, belaidis internetas.

Standartinis dvivietis kambarys (2 vienvietės lovos)

2 vienvietės standartinės lovos (90 х 190 cm); dalinis vaizdas į vandenyną; tualetas ir dušas; spinta, kondicionierius, televizorius, belaidis internetas.

Dvivietis deluxe klasės kambarys (1 dvivietė lova)

1 didelė dvivietė lova (160 х 190 cm); balkonas su puikiu vaizdu į Atlanto vandenyną; tualetas ir dušas; spinta, kondicionierius, televizorius, belaidis internetas.

Keturvietis kambarys (2 dviejų aukštų lovos)

2 dviejų aukštų lovos (4 miegamosios vietos; 90 х 190 cm); dalinis vaizdas į vandenyną; tualetas ir dušas; spinta, kondicionierius, televizorius, belaidis internetas.

Šešiavietis kambarys (3 dviejų aukštų lovos)

3 dviejų aukštų lovos, 6 miegamosios vietos; 90 х 190 cm); dalinis vaizdas į vandenyną; tualetas ir dušas; spinta, kondicionierius, televizorius, belaidis internetas.

Mansardinis aštuonvietis kambarys (4 dviejų aukštų lovos)

Kambarys yra ant riado stogo, tai erdvus terasos kambarys su 4 dviejų aukštų lovomis, 8 miegamosios vietos; 90 х 190 cm);langai per visą sieną, kvapą gniaužiantis vaisdas į vandenyną ir tiesioginis išėjimas į terasą ant stogo, bendras vonios ir tualeto kambarys.

Maitinimas

Marokietiškas virėjas kiekvieną dieną pasirūpins jūsų maitinimu TRIS kartus per dieną. Visi patiekalai gaminami iš vietinių produktų, laikantis vietos tradicijų, be to, jie yra sveiki, naudingi, juose gausu vertingų medžiagų (pagrindas – daržovės, mėsa arba žuvys). Sezoniniai vaisiai, šviežia duona, riešutai, datulės, figos ir įvairūs gėrimai yra privalomoji sudedamoji kiekvieno maitinimo dalis. Firminis mūsų virėjo patiekalas – tiesiog tirpstanti burnoje ėriena su slyvomis tadžine. Per savaitę kiekvienas dalyvis galės susipažinti su marokietiškų patiekalų ir skonių įvairove. Mėgautis maistu galės kiekvienas dalyvis. Mes džiaugiamės priimdami pas save veganus ir vegetarus.

Banglenčių sportas

Banglenčių sportas yra pagrindinis Jūsų nuotykis. Jo neįmanoma įsivaizduoti be patyrusių „vandenyno žmonių“. Mūsų instruktoriai – aistringi banglentininkai, kurie turi magišką žinių perteikimo dovaną. Mūsų nuotykio idėja nėra „padaryti“ iš jūsų pasaulinius čempionus arba kažką kažkam įrodyti. Profesionalūs banglentininkai važiuoja į kitas stovyklas ir dalyvauja varžybose. Mūsų marokietiškas nuotykis yra sukurtas tiems, kurie anksčiau niekada neužsiminėjo banglenčių sportu, bet nori jį išbandyti ir sužinoti, kas tai yra. Mes suteiksime jums inventorių ir visą reikalingą informaciją (anglų kalba). Jums nebūtina turėti patirties ar įgūdžių. Amžius, lytis, jūsų fizinis paruošimas ir sudėjimas – visa tai nesvarbu. Vienintelis reikšmingas dalykas – jūsų noras ir pasiryžimas. Stovyklos metu suplanuotos penkios banglenčių sporto pamokos. Kiekviena pamoka trunka 3–4 valandas. Vietoje bus atliktas instruktažas ir suteikta viskas, kas reikalinga: vandens kostiumas ir banglentė.

Vidutinė vandens temperatūra +17,5 °С. Vidutinė oro temperatūra: dieną +30 °C (saulėje), +20 °C (šešėlyje); naktį +12 °C.

Fitneso joga

Kūno rengybos jogai skirsime laiką tarp aušros ir pusryčių – dieną jūs pradėsite nuo dinaminio ir žvalaus 45 min. truksiančio užsiėmimo. Šie jogos pratimai lavina lankstumą, didina raumenų tonusą ir elastingumą, stiprina stuburą, užtikrina sklandžią vidaus organų veiklą. Rytiniai jogos užsiėmimai teigiamai veikia ne tik fizinę, bet ir dvasinę sveikatą, ramina, harmonizuoja ir teikia džiaugsmo. Užsiėmimai tiks kiekvienam svečiui nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar fizinio pasiruošimo lygio.

Ekskursijos

Rojaus slėnis

Praėjusio amžiaus 7-ajame dešimtmetyje šis slėnis tapo populiaria hipių rinkimosi vieta. Legenda sako, kad vieną kartą čia atvažiavo sunkiai sergančių vokiečių pora, praleido čia 6 mėnesius ir visiškai pasveiko. Grįžę namo vokiečiai pasakojo, kad juos išgydė „Rojaus slėnis“. Nuo tada ši vieta pradėta taip vadinti. Šis labai gražus ir žalias slėnis driekiasi 7 km palei Ankrimo kalnų upę. Tai ideali vieta lengvam kalnų žygiui. Tarp bananų ir datulių palmių, figų ir alyvmedžių vingiuoja vaizdingas takas, kuris po 3 km pasivaikščiojimo atveda jus į vietą, laikomą „Rojaus slėnio“ širdimi – čia galima išsimaudyti kalnų upėje ir pasideginti. Drąsuoliai gali šokinėti į vandenį nuo 15 m aukščio uolų. Nepamirštami vaizdai paskatins jus vėl pajausti, kad gyvenimas – iš tiesų nuostabus dalykas.

Agadyras

Agadyras – vienas pagrindinių Maroko miestų, septintas pagal dydį šalies miestas. Po 1960 m. įvykusio žemės drebėjimo, kuris sunaikino miestą, Agadyras buvo visiškai atstatytas pagal šiuolaikinius seisminius standartus. Šiuo metu tai didžiausias pajūrio kurortas Maroke. Jo garsūs paplūdimiai driekiasi daugiau nei 10 km ir turi vieną iš įspūdingiausių krantinių pasaulyje. Agadyre būna 340 saulėtų dienų per metus, todėl galima mėgautis vandens sportu ištisus metus. Žiemą čia neįprastai šilta, o vasaros šiluma nėra slegianti. Agadyras nėra tipiškas tradicinio Maroko miestas, tai modernus, aktyvus ir dinamiškas miestas, žvelgiantis į ateitį: balti pastatai, platūs gėlėti bulvarai, modernūs viešbučiai ir europietiškos kavinės. Jis yra ypač svarbus turizmo centras Maroke, taip pat svarbiausias šalies žvejybos uostas.

Marakešas

Marakešas – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas, taip pat svarbiausias iš keturių Maroko imperatoriškųjų miestų. Marakešo senamiestį, dar vadinamą medina, supa šiuolaikiškų pastatų kaimynystė. Senamiesčio gynybinė siena padaryta iš raudonai oranžinio molio ir kreidos, dėl to miestą dar vadina Raudonuoju miestu. Marakeše yra didžiausias tradicinis berberų turgus Maroke. Miesto įvaizdis yra glaudžiai susijęs su jo pirklių prekystaliais, gyvačių kerėtojais, akrobatais, magais, būrėjais, muzikantais, beždžionių dresuotojais, žolelių pardavėjais, istorijų pasakotojais, stomatologais, kišenvagiais ir juokdariais, apsirengusiais viduramžių laikų drabužiais. Šiandien jis yra vienas iš judriausių miestų Afrikoje, pagrindinis ekonominis ir turistų traukos centras.

Savira

Savira (prancūziškai Essaouira, arabiškai As Suwayra) vadinama Vėjuotuoju miestu, anksčiau vadinta Mogadoru, reiškia „mažą tvirtovę“, nes yra susijusi su tvirtovės siena, kuri dar ir šiandien gaubia miesto dalį. Šio miesto medina įtraukta į UNESCO saugomų objektų sąrašą kaip XVIII a. pabaigos miesto tvirtovės pavyzdys, kurį į Šiaurės Afriką atnešė Europos kolonizatoriai. Es Savira išlieka vienu iš pagrindinių žvejybos uostų Maroke ir laikomas kultūros miestu. Mieste galima rasti bent keletą nedidelių meno galerijų, o medinoje įsikūrę daug mažų meno ir amatų dirbtuvėlių, unikalių, tik čia galima įsigyti vietos staliaus drožinių iš tujų (naudojamos tetraclinis medžio šaknys) – šimtmečių tradicija. Nuo 1998 m. čia vyksta etninės muzikos gnaoua festivaliai, kuriuose skamba ne tik gnaoua muzika, bet ir rokas, džiazas, kurie pritraukia menininkų iš viso pasaulio.

Tarudantas

Tarudantas (Taroudant) vadinamas „Marakešo senele, nes jis atrodo kaip mažesnis Marakešas su savo gynybine siena. XVI a. Saadidų dinastija Tarudantą trumpam padarė sostine, kurią paskui perkėlė į Marakešą. Šiandien jis atrodo kaip miestas-turgus, apjuostas gynybine siena, per kurį eina kelias, kuriuo keliavo karavanai. Skirtingai nei Marakešas, beveik visas Taroudant miestas yra apsuptas gynybine siena. Už gynybinės sienos yra maža raugykla, kurioje gaminamos priemonės, skirtos jodinėti ant kupranugarių – ožkų oda, kupranugarių kailių sandalai, odiniai krepšiai ir diržai. Tarudantas yra turgaus miestas – šalia dviejų miesto pagrindinių aikščių yra ir turgaus aikštės. Berberų turguje prekiaujama prieskoniais, džiovintais vaisiais, drabužiais ir namų apyvokos reikmenimis. Arabų turguje galima rasti amatininkų su odos, plieno, keramikos, žalvario ir vario dirbiniais, kilimais ir papuošalais.

Dėmesio! Ekskursijos į Marakešą, Es Savirą ir Tarudantą neįeina į oficialią banglenčių stovyklos programą. Jas galima užsisakyti už papildomą kainą. Daugiau informacijos - žr. skiltį "Pasilikite ilgiau".

Žygiai pėsčiomis

Tagazutas

Tagazutas (Taghazout) yra nedidelis žvejų kaimelis, 5 km į šiaurę nuo mūsų riado. Jo vietiniai gyventojai yra berberai, užsidirbantys pragyvenimui iš žvejybos, turizmo ir arganų aliejaus gamybos. Anksčiau berberai gyveno kalnuose ir kalno papėdėje, vandenyno pakrantėje laikydami valtis ir žūklės reikmenis. XIX a. pradžioje valdant ispanams čia buvo pastatyta žuvų perdirbimo gamykla ir mečetė, o berberų gyvenvietė išaugo iki kaimelio. Šiandien Tagazutas yra tarpkultūrinė vieta, kurioje galima sutikti žmonių iš viso pasaulio: tiek turtingų Europos pensininkų, tiek naujos kartos hipių. Tagazutas yra laikomas marokiečių banglentininkų meka, į kurią gaudyti bangų svajoja atvažiuoti kiekvienas save gerbiantis banglentininkas.

Auriras

Apytiksliai 2 km nuo Cheburgena Tamraght riado yra vieta, kuri vadinasi Auriras (Awrir), o liaudiškai – „Bananų kaimu“. Jis įsikūręs prie vandenyno, jo vietiniai gyventojai augina bananus. Kiekvieną trečiadienį čia tiesiogine šio žodžio prasme „užauga“ tikras klajoklių turgus, kuriame galima ne tik puikiai ir naudingai apsipirkti (vaisiai, daržovės), bet ir įdomiai praleisti laiką stebint turgaus šurmulį iš šono.

Argano aliejaus kooperatyvas

Argano aliejaus koperatyve berberų moterys  naudoja tradicinius argano medžio riešutų paruošimo metodus gamybai ir argano aliejaus išgavimui. Čia galima pamatyti šio proceso demonstraciją ir išgirsti pasakojimą apie argano aliejų naudą.

Argano aliejaus koperatyvas yra pakeliui į Rojaus slėnį, todėl apsilankymas jame vyksta tą pačią dieną ir yra suderintas su kelione į Rojaus slėnį.

 

Kaip atvykti

45 km | Tarptautinis Agadyro oro uostas (Agadir al Massira International Airport)

 • Mes siūlome tiesioginį pervežimą: visiems stovyklos dalyviams (nepriklausomai nuo atvykimo ir išvykimo laiko ir datos) pervežimas į (iš) Agadyrą (-)o oro uostą (-o) teikiamas be papildomo mokesčio; kelionė užtrunka apie 1 valandą.

270 km | Tarptautinis Marakešo oro uostas (Marrakesh Menara International Airport)

 • Mes siūlome tiesioginį pervežimą: 140 eurų už automobilį (1–4 žmonės); kelionė užtrunka apie 3 valandas.
 • Važiuojant viešuoju transportu: 15–30 eurų vienam žmogui su 3 persėdimais; vidutinis laikas kelyje – nuo 5 iki 8 valandų (įskaitant laukimo, paieškos bei derybų dėl kainos laiką). Iš oro uosto iki „CTM“ kompanijos autobusų stoties Marakeše galima nuvykti su Grand Taxi. Taksi stovi prie išėjimo iš oro uosto terminalo visą parą. Kaina iki autobusų stoties – apie 10 eurų, kelionė trunka apie 10–15 minučių. Toliau reikia važiuoti su „CTM“ kompanijos autobusu iki Agadyro. Susipažinti su reisų tvarkaraščiu ir nusipirkti bilietus galima internetu (www.ctm.ma) ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki autobuso išvykimo. Autobuso bilieto kaina – apie 10 eurų, kelionė trunka apie 3,5 valandos.

470 km | Tarptautinis Kasablankos oro uostas (Casablanca Mohammed V International Airport)

 • Mes siūlome tiesioginį pervežimą: 250 eurų už automobilį (1–4 žmonės); kelionė užtrunka apie 5 valandas.
 • Važiuojant viešuoju transportu: kainuoja 25–35 eurai 1 žmogui su 3–4 persėdimais; vidutinis laikas kelyje 9–14 valandų (įskaitant laukimo, paieškos bei derybų dėl kainos laiką).

Atvykimas ir išvykimas

Jūs patys sprendžiate, kada atvykti į stovyklą ir kada išvažiuoti. Mes rekomenduojame nepraleisti stovyklos pradžios, nes būtent pirmą dieną dalyviams suteikiamos pačios svarbiausios teorinės žinios, kurios tampa praktinių užsiėmimų (banglenčių sporto) pagrindu. Kiekvienos banglenčių stovyklos trukmė – 1 savaitė. Stovyklos pirma diena yra penktadienis, paskutinė – kitas penktadienis. Oficialus dalyvių atvykimo laikas – penktadienį nuo 15 val., oficialus išvykimo laikas – kitas penktadienis iki 10 val. Atvykimas ir išvykimas oficialiu laiku papildomai nekainuoja. Tačiau, jei norite atvažiuoti anksčiau arba išvažiuoti vėliau, tai įmanoma padaryti už papildomą mokestį (žr. „Pasilikite ilgiau). Jei norite atvykti į stovyklą šiek tiek vėliau arba išvažiuoti šiek tiek anksčiau – tai jūsų laisvas pasirinkimas, kuris jums nieko papildomai nekainuos.

Pasilikite ilgiau

Jei jūs nusprendėte, kad 7 naktų Maroke jums per mažai arba nepavyko gauti bilietų, kad jie sutaptų su oficialiomis stovyklos pradžios ir pabaigos dienomis, jūs galite atvykti anksčiau ir (arba) išvykti vėliau. Gyvenimas riade (maitinimas, banglenčių sporto ir jogos pamokos, ekskursijos) kitomis nei oficialiomis stovyklos dienomis yra galimi už papildomą kainą (žr. žemiau).

APGYVENDINIMAS

35 EUR* | standartinis dvivietis kambarys
45 EUR* | dvivietis Deluxe klasės kambarys
* Kainos yra nurodytos kambariui.

15 EUR** | keturvietis kambarys
15 EUR** | šešiavietis kambarys
15 EUR** | mansardinis aštuonvietis kambarys
** Kainos yra nurodytos lovai (vienam asmeniui).
Visos nurodytos kainos yra vienai nakčiai, įskaičiuojant pusryčius. Miesto mokestis yra neįskaičiuotas (1 EUR /asm.už naktį).
MAITINIMAS

12 EUR - pietūs arba vakarienė/ asm.

BANGLENČIŲ SPORTO PAMOKOS
45 EUR | 1 dalyvis
30 EUR | 2 dalyviai
25 EUR | 3 dalyviai
20 EUR | 4 dalyviai & daugiau

Visos kainos yra nurodytos vienam dalyviui, vienam užsiėmimui. Instruktorius, transportavimas ir įranga yra įskaičiuoti.
SURFINIMO ĮRANGOS NUOMA
 7 EUR | hidrokostiumas
7 EUR | bodyboard (lenta, ant kurios atsigulama pilvu)
13 EUR | surfinimo lenta
25 EUR | SUP
Visos kainos yra nurodytos vienam įrangos vienetui, vienai dienai. Instruktorius ir transportavimas neįskaičiuoti.
FITNES JOGA

30 EUR | 1 dalyvis
15 EUR | 2 dalyviai
10 EUR | 3 dalyviai
Visos kainos yra nurodytos vienam dalyviui, vienam užsiėmimui. Instruktorius ir jogos kilimelis yra įskaičiuoti.
Fitnes joga ne stovyklos dienomis yra vedama, jei susirenka bent trys dalyviai (arba sumokama bent 30 EUR).
EKSKURSIJOS

80 EUR | Marakešas
70 EUR | Essaouira
60 EUR | Rojaus slėnis + argano aliejaus kooperatyvas
60 EUR | Taroudantas
50 EUR | Agadyras
Visos kainos yra nurodytos vienam žmogui, vienai ekskursijai.
Visos ekskursijos trunka vieną dieną ir kaina galioja tik esant šešių žmonių grupei. 
Jei dalyvių mažiau, kaina gali būti didesnė. Nepaisant žmonių skaičiui, į ekskursiją įskaičiuoti pietūs.
PERVEŽIMAI
 20 EUR | Tagazut
30 EUR | Agadyras
100 EUR | Essaouira
120 EUR | Marakešas
250 EUR | Kasablanka
Pervežimai vykdomi iš ir į Tamratą. Visos kainos yra nurodytos vienam automobiliui (max. 4 žmonės), vienai kelionei viena kryptimi.
Grįžimas atgal apmokestinamas tokiu pat tarifu. 

Pastabos

1. Būtinai išsiaiškinkite, ar Jums reikalinga viza, taip pat įsitikinkite, kad Jūsų pasas tinka šiai kelionei.

2. Prieš keliaujant į Maroką nebūtina papildomai skiepytis.

3. Nacionalinė valiuta – Maroko dirhamas (MAD). Grynuosius pinigus (eurus, dolerius arba svarus) galima vietoje išsikeisti į dirhamus (čia yra daug valiutos keityklų). Turint banko kortelę VISA arba MASTERCARD, bet kuriame bankomate galima pinigus išsigryninti (atsiskaityti kortele galima tik keliose vietose). Už Maroko ribų pirkti (keisti) dirhamus nerekomenduojama!

4. Petit Taxi dažniausiai yra Peugeout 205, Fiat Uno arba Dacia Logan markių automobiliai. Kiekviename mieste Petit Taxi yra specifinės spalvos, pavyzdžiui, Agadyre ir Kasablankoje taksi yra raudoni, Marakeše – smėlio spalvos. Petit Taxi kursuoja tik apibrėžtose miestų ribose (neišvažiuoja už miesto ribų), maksimalus keleivių skaičius (neskaitant vairuotojo) negali viršyti trijų žmonių. Sustabdyti automobilį galima pakėlus ranką. Visuose Petit Taxi yra skaitikliai, tačiau vairuotojai dažnai jų nepaiso. Prieš kelionę reikia susitarti su vairuotoju, kad jis įjungtų skaitiklį ir kad mokėsite pagal jo rodmenis. Naktį (nuo 19 val. iki 7 val.) taksi kainuoja 50 proc. brangiau nei dieną. 1 km kaina (bet kuriuo paros metu) neturi būti didesnė už 2 eurus. Kaina skaičiuojama už kelionę nepriklausomai nuo keleivių skaičiaus.

5. Grand Taxi – tai dažniausiai yra legendiniai 9-ojo dešimtmečio Mercedec-Benz W123, rečiau – SsangYong Stavic, Dacia Lodgy, Nissan Evalia arba Fiat Doblo markių automobiliai. Grand Taxi, kaip ir Petit Taxi, kiekviename mieste yra specifinės spalvos, pavyzdžiui, Agadyre ir Kasablankoje jie balti, Marakeše – smėliniai. Su Grand Taxi keliaujama tarp miestų. Teoriškai maksimalus keleivių skaičius viename automobilyje – šeši žmonės (neįskaitant vairuotojo). Siekiant komforto kelionėje, reikia atsižvelgti į tai, kad optimalus keleivių skaičius – iki 4 žmonių. Kaina yra skaičiuojama už kelionę, nepriklausomai nuo keleivių skaičiaus.

6. Bilietus į „CTM“ kompanijos autobusus galima (ir rekomenduojama) įsigyti internetu (www.ctm.ma), bet ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki autobuso išvykimo. Kasablankoje, Marakeše ir Agadyre yra keletas autobusų stočių – svarbu jų nesumaišyti. „CTM“ autobusų stoties koordinatės: Kasablankoje [33.596080, -7.610965], Marakeše [31.626842, -8.020239], Agadyre [30.416534, -9.565668].

7. Perkant autobuso bilietą iki Agadyro (Kasablankoje arba Marakeše) svarbu keletą kartų perklausti (kad tikrai įsitikintumėte), ar autobusas tikrai važiuoja iki centrinės Agadyro autobusų stoties (Gare Routiere De Voyageurs Agadir), o ne iki autobusų stoties priemiestyje (Gare Routiere Inezgane). Tai gana populiarus marokiečių autobusų bilietų prekiautojų „triukas“ – parduoti turistams bilietus „lyg tai iki Agadyro“ (t. y. iki Gare Routiere Inezgane). Teoriškai apgaulės nėra: Inezgane – tai irgi Agadyras, tik 10 km nutolęs nuo centro.

8. Nusipirkti traukinio bilietus, taip pat rasti visą aktualią informaciją apie išvykimo ir atvykimo laikus galima rasti internete (www.oncf-voyageurs.ma). Geležinkelio stočių koordinatės Kasablankoje: CasaVoyageurs [33.589636, -7.590963]; Casa-Port [33.599613, -7.612891]. Geležinkelio stoties koordinatės Marakeše: [31.630486, -8.017300]. Į pietus nuo Marakešo traukiniai nevažiuoja – nėra geležinkelio.

9. Visos GPS koordinatės nurodytos sistemoje „WGS 84“, šią sistemą palaiko ir Google žemėlapis (Google Maps). Kad būtų galima pažiūrėti vietą žemėlapyje, į Google žemėlapio paieškos langą reikia įvesti koordinates. Google žemėlapyje „žemėlapio režimą“ galima perjungti į „palydovinį režimą“ ir pažiūrėti, kaip konkreti autobuso stotis, stotelė ar pastatas atrodo iš viršaus. Naujausios Google žemėlapio programos leidžia išsaugoti žemėlapius telefone (iki 30 dienų), kad jomis galima būtų naudotis neturint prieigos prie interneto. Mes rekomenduojame jums išsaugoti reikalingą informaciją ir koordinates savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, nes ši informacija turėtų padėti išvengti nesusipratimų ir papildomų klausinėjimų važiuojant į norimą vietą.

 

PAGAUKIT SAVO BANGĄ!