+370 611 31815 info@westorient.lt facebook

Milanas - savaitgalis mados ir operos sostinėje (4 d.)

Data: 2019 02 07 - 10

Kaina: 295 EUR + skrydžio bilietas nuo 100 EUR.

3* viešbutis Milano centre.

1 diena Vilnius – Milanas.

Skrydis į Milaną (Bergamą). Viešuoju transportu vykstame į Milaną. Milanas – antrasis pagal dydį Italijos ir pirmasis bei svarbiausias šiaurinės Italijos miestas. Įsikūręs Lombardijoje (Lombardia) turtingiausiame ir tankiausiai gyvenamame Italijos regione. Milanas ne tik mados sostinė. Mieste gausu įdomių architektūrinių ir istorinių paminklų. Vakarą siūlome praleisti Naviglio rajone, kuriame gausu barų ir restoranų arba esant galimybei ypatingame **restorane - tramvajuje. Tokia kelionė vakarieniaujant leidžia pasimėgauti įspūdingais vakarinio Milano vaizdais. Restoranas tramvajus  rieda pro senąją miesto dalį. Puiki atmosfera ir per langą matomi vaizdai sužadina apetitą ir paverčia kelionę nepamirštama (būtina užsisakyti iš anksto, vakarienės kaina – apie 70-80 Eur, vakarienę sudaro 4 patiekalai + butelis vyno 2 asmenims, mineralinis vanduo ir kava). Nakvynė viešbutyje miesto centre.

2 diena Milanas.

Pusryčiai. Pažintis su mados sostine: daugiau kaip 400 metų statyta Milano katedra (Duomo di Milano) ir jos bokštai  - jų yra net 135, taip pat 2244 statulos. La Scala teatras - vienas žymiausių operos teatrų pasaulyje. XVIII a. atidarytame šiame neoklasikinio stiliaus operos teatre vyko garsių Dž. Pučinio, Dž. Verdžio kūrinių premjeros. Šalia žymiojo Milano operos teatro įsikūręs * muziejus, kuriame saugomi su teatro istorija susiję eksponatai. Sforzų pilyje (Castello Sforzesco),  pastatytoje daugiau kaip prieš 500 metų, šiuo metu veikia keli * muziejai: priešistorės, Egipto, pinakoteka -  dailės galerija, taip pat ginklų galerija ir biblioteka. Šiuos rūmus XV a. Sforzos perėmė  iš Viskončių giminės ir pertvarkė renesansiniu stiliumi. Apžvelgti naujausių mados tendencijų užsuksime į vieną madingiausių apsipirkimo vietų pasaulyje - Montenapoleonės gatvę (Via Montenapoleone) ir prabangųjį parduotuvių pasažą  Galleria Vittorio Emanuele II – seniausią prekybos centrą Italijoje. Svarbiausia Milano bažnyčia šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje yra palaidotas miesto globėjas vyskupas šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi. Esant galimybei vakarą praleisite La Scalos teatre, klausydami svajingos Džiuzepės Verdžio muzikos garsų (**bilietai užsakomi iš anksto, kaina 40-120 Eur, priklausomai nuo pasirinktų vietų). Nakvynė viešbutyje.

3 diena Verona.

Pusryčiai. Išvyka *traukiniu į meilės sostinę Veroną - Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija aplankant istorinį centrą, turgaus aikštę, Sinjorijos (Piazza Signoria) aikštę su elegantiška Dantės statula, Veronos Areną - puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame ir šiandien organizuojami muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvu laiku galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo filmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Milanas – Vilnius.

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstame į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Kelionės kaina  295  EUR + skrydžio bilietas nuo 100 EUR.

Į kelionės  kainą įskaičiuota:

 • Pažintinė kelionė lėktuvu pagal nurodytą programą.
 • 3 nakvynės 2 - 3*  viešbučiuose, 2 - 3 vietų kambariuose.
 • 3 pusryčiai.
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo – gido paslaugos.
 • Pervežimai iš/į oro uostą.
 • Miesto svečio mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžio Vilnius – Milanas (Bergamas) - Vilnius bilietai nuo 100 eurų (10 kg rankinis bagažas įskaičiuotas, registruotas bagažas už papildomą mokestį).
 • Už (*) pažymėtus objektus mokama papildomai (apie 70 eurų).
 • Už (**) pažymėtus objektus mokama papildomai ( apie 40-120 eurų).
 • Medicininių išlaidų draudimas, pietūs, vakarienės,visuomeninio transporto bilietai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 60 eurų.

Pastabos:

 • Aviabilietai nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami, pavardės keitimas už papildomą mokestį.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali kisti.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 12 - 14. Vykstant mažesniam keliautojų skaičiui, kelionės kaina gali keistis.